Oportunitate de voluntariat pentru studenții de la Psihologie

Dacă ești student sau masterand la Psihologie și dorești să devii voluntar CCPOC, nu ezita să ne contactezi!!!

În perioada 4 – 5 aprilie 2014 ai oportunitatea de a participa ca voluntar CCPOC la Târgul de Cariere de la Timișoara ce va avea loc la Centrul Regional de Afaceri din Timișoara în intervalul 10.00 – 17.00.

Ce vei face acolo ca voluntar? Vei fi parte a echipei CCPOC care oferă consultanță în carieră persoanelor prezente la Târg.

Dacă dorești să faci parte din echipa CCPOC, așteptăm CV-ul tău și o scrisoare de intenție până în data de 2 aprilie 2014, ora 15.00 la adresa: ccpoc_uvt@yahoo.com

De asemenea e important să stii că în dupa-amiaza zilei de 3 aprilie, ora 14.00 vei beneficia de un program de pregătire în vederea participării ca voluntar la Târgul de Cariere de la Timișoara. Programul de pregătire se va desfășura la sediul Centrului de Consiliere Psihologică și Orientare în Carieră (http://www.ccoc.uvt.ro/wordpress/wp-content/uploads/2012/04/Locație-CCPOC3.jpg)

Ne-ar face mare placere să te alături echipei CCPOC și te așteptăm cu drag!

Pentru detalii suplimentare legate de activitățile centrului, te invităm să vizitezi site-ul www.ccoc.uvt.ro sau pagina de facebook a CCPOC.